W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Medalowe żniwa Piłkarskich Nadziei

Rocznik 2011 trenerów Irli i Beca wygrał turniej Mefran Cup organizowany przez Nadzieje w hali OWiR w Cmolasie. W pokonanym polu zostawiając min. Stal Rzeszów, Stal Łańcut, Orlik Nowa Dęba.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został nominowany do nagrody – talent roku Korso – Adam Ziobroń. Chłopcy z rocznika 2011 pogromców nie znaleźli również w turnieju w Staszowie gdzie pokonali wszystkich rywali oprócz ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego z którą zremisowali. MVP turnieju został podobnie jak w Cmolasie, Adam Ziobroń.

Rocznik 2013 trenerów Sekuły i Borowskiego gościł na turnieju halowym w Staszowie gdzie nie miał sobie równych i z kompletem zwycięstw pewnie wygrał zawody. W pokonanym polu zostawiając świętokrzyskie ekipy z min. Ostrowca Świętokrzyskiego, Staszowa i Sandomierza.
Rocznik 2012 trenerów Cyganowskiego, Bytnara i Juwy oraz rocznik 2013 zagrały też w turnieju organizowanym przez pierwszoligową Termalicę Bruk-Bet Nieciecza. W zawodach tych nie była prowadzona klasyfikacja, a zespoły z Mielca należały do czołowych ekip zawodów.

Rocznik 2014 trenerów Mrozika, Mokrzyckiego i Perydzyńskiego  podzielony na dwa zespoły rywalizował w dużym turnieju Resovia Winter Cup, gdzie zanotował trzynaście zwycięstw, remis i dwie porażki (grupa A – komplet zwycięstw), a Aleksander Czuchra został wybrany MVP turnieju.
Rocznik 2008 trenerów Sekuły i Mrozika w dwudniowych zmaganiach w Krakowie wywalczył pierwsze miejsce w ogólnopolskim „Turnieju Smoka” w grupie drużyn rywalizujących w Lidze Europy, a Emil Ziobroń ustrzelił tytuł króla strzelców.


Jeszcze lepiej spisali się ich starsi koledzy z rocznika 2007. Podopieczni trenera Gancarczyka po dwóch dniach rywalizacji w grodzie „Kraka” stanęli na drugim stopniu podium. W decydującym o złocie „ligi mistrzów” meczu o jedno trafienie lepsi od mielczanokazali się zawodnicy Warszawskiego Progresu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa