W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Medalowe żniwa Piłkarskich Nadziei

Mundial, mundialem, a podopieczni Piłkarskich Nadziei nie próżnują. Drużyny mieleckiej Akademi Piłkarskiej wykorzystują przerwę w rozgrywkach na trawie rywalizując w turniejach halowych. Poniżej szczegóły:

Dwa zwycięstwa i dwie porażki w mazowieckim Grójcu, to bilans występów naszej drużyny rocznika 2010 w półfinale Futsalowych Mistrzostw Polski. Podopieczni trenera Skowrona pokonali drużynę gospodarzy i warszawski KF Ursus, ulegli natomiast ekipom z Otwocka i Białegostoku. Do finałów awansowały dwie najlepsze ekipy.
Zagraliśmy w składzie: Lewandowski, Wesołowski, Dryjański, Kotlarz, Garbacki, Kalita, Bernat, Buczynski, Komorek


Trzecie miejsce zajęli chłopcy z rocznika 2007 w Turnieju „O Czarną Jaskółkę” rozegranym w tarnowskich Mościcach. Podopieczni trenerów Gery i Górskiego stanęli na najniższym stopniu podium za Sandecją i Unią Tarnów po zwycięskim meczu o brąz z Cracovią. Dalsze miejsca zajęły ekipy SMS Kraków, Podhala Nowy Targ, Siarki Tarnobrzeg i SMS Rzeszów.

skład: Kusak, Sokołowski, Gaj, Gancarz, Posłuszny, Garboś, Włodek, Kilian, Szlęk, Zająć

Drugie miejsce w grupie Ligi Mistrzów i zwycięstwo w Lidze Europy, to bilans drużyn rocznika 2011 w dwudniowym „Turnieju Smoka” rozgrywanym w Krakowie. MVP turnieju został nasz zawodnik Piotr Babula.

skład: Szpala, Stec, Bauer, Strączek , Faraś, Babula, Trzpis, Hyjek, Kopeć, Lasek oraz Mazgaj, Pasko, Bec, Duszkiewicz, Szypuła, Kopeć, Ziobroń, Zaręba, Jakubus, Gąsiorek

Rocznik 2016 rywalizował dzisiaj w Limanowej. Mnóstwo grania na trzech boiskach równocześnie i sporo zebranego doświadczenia. Zawody bez klasyfikacji medalowej, na których nasz zespół Piłkarskich Nadziei z rocznika 2016 pokazał się z bardzo dobrej strony. 6 zwycięstw i 3 porażki to bilans podopiecznych trenerów Beca i Polaka, a co najważniejsze mnóstwo świetnych akcji, goli i dobrej zabawy.

Graliśmy z drużynami takimi jak Limanovia, Sandecja Nowy Sącz , Sokoliki, Dunajec, Młoda Orawa, Jabłonka.

Na powrocie zwiedzanie zamku w Wiśniczu.

skład: Kosiba, Wołowiec, Mazur, Komaniecki, D.Bugaj, Osobliwy, F.Bugaj

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa