W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Sport

Medalowe żniwa Piłkarskich Nadziei

Kolejny bogaty w wydarzenia sportowe weekend w wykonaniu piłkarzy AP Piłkarskie Nadzieje.

Adepci futbolu spod znaku „Orła” zagrali w kilku turniejach halowych z których przywieźli sporo medali oraz wyróżnień indywidualnych. Szczegóły poniżej:
Rocznik 2004 okazał się najlepszy w turnieju mikołajkowym organizowanym przez SOSiR Nowa Dęba, srebro w swojej kategorii w tych samych zawodach ugrali zawodnicy rocznika 2006, a tytuł króla strzelców Olaf Solarski z APPN.
Srebro z memoriału Z.Fryca w Kolbuszowej przywieźli zawodnicy rocznika 2006, którzy bilansem bramkowym dali się wyprzedzić ukraińskiemu FK Nowojaworsk, a w pokonanym polu zostawili takie firmy jak Puszcza Niepołomice, Termalica BB Nieciecza, Beniaminek Krosno, Metal Tarnów czy Kolbuszowiankę Kolbuszowa. Najlepszym zawodnikiem turnieju został podopieczny trenera Pawła Mrozika -Kuba Wójcik.
Dwa brązowe medale rocznika 2008, drużyny trenerów Grabca i Juwy zajęły trzecie miejsca w turniejach w Dębicy i Tarnowie.
Srebro i tytuł króla strzelców Emila Ziobronia, to bilans rocznika 2009 w organizowanym przez APPN turnieju Tarapata Cup 2018.
Srebro z Dębicy przywiózł też rocznik 2010 trenera Gilara, który rywalizował w turnieju „Śnieżka Cup” z rocznikiem 2009.
Brąz i tytuł MVP turnieju Adriana Zaręby, oraz najlepszego bramkarza dla Wiktora Beca to dokonania roczika 2011 trenera Irli w Tarnowie i Nowej Dębie.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa