W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mężczyźni zatrzymani za posiadanie narkotyków

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 19-letni mężczyzna, który wraz z kolegami został zatrzymany po interwencji przy ulicy Lotniskowej w Mielcu. W samochodzie, w którym siedzieli młodzi mężczyźni, policjanci ujawnili susz roślinny. Podejrzany usłyszał zarzut i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Uwagę policjantów, patrolujących podległy sobie rejon, zwrócił samochód marki Nissan, zaparkowany przy ulicy Lotniskowej w nieoświetlonym miejscu. W pojeździe znajdowało się czterech młodych mężczyzn, z których każdy na pytanie policjantów, co robi w tym miejscu, podał inną wersję. Młodzi mężczyźni zachowywali się nerwowo, a z samochodu wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany. Policjanci ujawnili w nissanie susz roślinny oraz młynek do mielenia suszu. Zabezpieczona substancja została przebadana policyjnym narkotesterem, który potwierdził, że to marihuana.

Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani. Mają od 18 do 21 lat, są mieszkańcami Mielca. Do dalszych czynności policyjnych, został także zabezpieczony samochód należący do jednego z nich. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut posiadania narkotyku 19-letniemu zatrzymanemu. Podejrzany przyznał się, że zabezpieczona substancja narkotyczna należy do niego. W sprawie trwają dalsze czynności.

Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa