W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Michalina urodziła się pierwsza w 2022 w Mielcu

Michalina – córka Anny i Roberta jest pierwszym noworodkiem, który w nowym roku 2022 przyszedł na świat w mieleckim Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego. Michalina urodziła się 1 stycznia 2022 roku o godzinie 10.30 ważąc 3150 gramów i mierząc 53 cm.  

Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski spotkał się dziś (04.01.2022) w Urzędzie Miejskim z szczęśliwą mamą pierwszej mielczanki 2022 panią Anną – byłą siatkarką Stali Mielec i Siarki Tarnobrzeg oraz z dziadkiem Michaliny, radnym Dominikiem  Surowcem. Podobnie jak w ubiegłym roku ze względów pandemicznych Prezydent nie mógł odwiedzić nowego mieszkańca naszego miasta na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w mieleckim szpitalu i dlatego spotkanie miało miejsce w Urzędzie Miejskim przy okazji rejestracji urodzin dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Od kilku lat takie spotkania prezydenta z mamami pierwszych noworodków, są okazją do przekazania upominków – listu gratulacyjnego, maskotki oraz nagrody pieniężnej przyznawanej za urodzenie pierwszego dziecka w danym roku. Jest to tradycja zapoczątkowana w Mielcu przez prezydenta ś.p. Daniela Kozdębę. Z przyjemnością informujemy, że zarówno mama Anna, jak i Michalinka na którą w domu czekał z tatą starszy brat, czują się świetnie.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa