W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Między Mielcem a Tarnobrzegiem powstała nowa droga

Budowa ronda i łącznika dróg wojewódzkich numer 872 i 985 w Skopaniu kosztowała ponad 9 milionów złotych. Inwestycja była długo oczekiwana, dlatego że samorząd miasta i gminy Baranów Sandomierski nie był w stanie wygospodarować w budżecie aż tak dużej kwoty.

Burmistrz Baranowa Sandomierskiego przekazuje, że z rządowego programu Polski Ład pozyskano 95 procent kwoty. Przekazały je również władze samorządowe województwa podkarpackiego oraz powiatu tarnobrzeskiego. Dzięki temu przebudowano skrzyżowanie drogi wojewódzkiej nr 872 z drogami gminnymi w Skopaniu, ulicę Popiełuszki na długości prawie 400 metrów, a dalej powstała nowa droga o długości około 850 metrów, która prowadzi do ronda – na łuku drogi wojewódzkiej relacji Tarnobrzeg-Mielec przy wjeździe na Górkę Skopańską.

Obecnie trasa z Tarnobrzega do Mielca jest skrócona, co poprawia komfort jazdy kierowców, a także bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Powstały także nowe miejsca parkingowe i uliczne oświetlenie.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

2 komentarze

Jacke 9 stycznia 2023 (poniedziałek) at 16:26

W jaki sposób to skraca trasę ? Kolejny bubel podobny do drogi polaniec -staszow. Zrobią drogę i cyk zakaz dla ciężarówek. Taka sama zajebista ta droga jak obwodnica lisiej góry. Śmiech na sali!!?!

Odpowiedz
Jaro 10 stycznia 2023 (wtorek) at 21:20

Racja w 100 procentach, pranie ludziom muzgu

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa