W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Miejska wigilia 2021 dla osób samotnych i potrzebujących

Urząd Miejski w Mielcu zaprasza na miejską wigilię dla osób samotnych i potrzebujących 22 grudnia o godz. 17.00 pod Domem Kultury SCK

Tegoroczna miejska wigilia dla samotnych odbędzie się w takiej samej formie jak w zeszłym roku. Ze względu na obostrzenia sanitarne związane z pandemią zamiast wspólnego posiłku, łamania się opłatkiem i kolędowania przy wigilijnym stole w specjalnym namiocie na placu Armii Krajowej, rozdawane będą świąteczne paczki żywnościowe.

W ostatnich latach w mieleckich spotkaniach wigilijnych uczestniczyło około 250 osób i właśnie tyle paczek zostało przygotowanych na tegoroczną miejską wigilię, która odbędzie się w środę 22 grudnia o godzinie 17.00.  w podcieniach Domu Kultury SCK.

Od pierwszej edycji organizacją takich spotkań zajmuje się Hotel Iskierka i Urząd Miejski w Mielcu przy ogromnym wsparciu sponsorów, wolontariuszy i mieleckich harcerzy. Wigilia dla Samotnych na stałe wpisała się w harmonogram przedświątecznych wydarzeń Mielca.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa