W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Miejskie Targowisko przy ul. Wolności nieczynne z powodu remontu

Rozpoczęła się przebudowa Targowiska Miejskiego – Hala Targowa w Mielcu przy ulicy Wolności. W poniedziałek 22 czerwca generalny wykonawca tej inwestycji wyłoniony w przetargu – firma Samson z Niedomic wygrodziła plac budowy przystępując do robót rozbiórkowych.

Będą one polegać na demontażu istniejących straganów stalowych, zerwaniu starej nawierzchni z płytek chodnikowych i nawierzchni jezdni z trylinki.

Prace w wyniku których powstaną m.in. nowe stanowiska dla handlujących i kupujących wraz z nowym publicznym szaletem będą kosztowały niespełna dwa miliony złotych. Termin ich zakończenia zaplanowano na październik bieżącego roku.

Na czas przebudowy wyznaczono zamienne stanowiska handlowe w czterech lokalizacjach wokół budynku hali targowej. W związku z tym wystąpią utrudnienia w korzystaniu z miejsc do parkowania samochodów w obrębie targowiska. Handel w pawilonach i na stanowiskach przed budynkiem hali targowej będzie utrudniony ze względu na zabezpieczony i wydzielony plac budowy.

Od strony szpitala targowisko funkcjonuje normalnie.

Więcej informacji:

hala targowa

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa