W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Sport

Mielczanie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – Kraków 2021

W ostatnią sobotę na terenach zielonych AWF w Krakowie rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. 

Bardzo dobrze zaprezentowała się trzyosobowa kobieca reprezentacja Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec wygrywając klasyfikację klubową zawodów i zdobywając 7 punktów do Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Dzieci I Młodzieży.

Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1500 metrów i 2500 metrów.

W obu biegach zdecydowane zwycięstwa odniosły zawodniczki LKS Stal Mielec.

W biegu na 1500m zwyciężyła wicemistrzyni Polski z Karpacza na 600m – Olga Wal, jedenastą punktowaną pozycję zajęła Julia Chomiuk.

Na dłuższym dystansie żadnych szans rywalkom nie dała siostra bliźniaczka Martyna Wal – mistrzyni i rekordzistka Polski na 1000m.

Województwo podkarpackie pokonało woj. małopolskie 40:23.

POWIĄZANE POSTY

Mieleckie Black Hawki na biegunie południowym! [FOTO, VIDEO]

Bartek

Handball Stal Mielec z nowym zawodnikiem na nowy rok

Monika Kopeć

OFICJALNIE: Jest umowa na zakup wozu strażackiego dla OSP Radomyśl Wielki!

Bartek

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa