W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Mielczanie zwyciężyli w Bieczu

Dziecięcy Zespół Taneczny ,,Abrakadabra-Ziemia Mielecka” zdobył kolejną nagrodę. Tym razem nasz zespół wrócił z Biecza ze statuetką dla najlepszego zespołu tanecznego.

Grupa starsza zespołu suitą tańców żywieckich zachwyciła jury i publiczność podczas V Międzywojewódzkiego Festiwalu Tańca w Bieczu. W konkursowe szranki stanęło tam 515 tancerzy i tancerek. Najmłodsi uczestnicy mieli niewiele ponad 4 lata.

Publiczność obejrzała 39 układów choreograficznych i inscenizacji tanecznych. Dla młodych artystów z zespołu wygrana w mocno obsadzonym Festiwalu to powód do satysfakcji i nagroda za godziny spędzone na ćwiczeniach i próbach. W nagrodę zespół otrzymał zaproszenie do skansenu Karpacka Troja, który odwiedził w drodze powrotnej z Festiwalu.
Gratulacje należą się także dla instruktorek: Alicji Skopińskiej-Parys (choreografia) i Małgorzaty Leśniak (oprawa muzyczna). Wielkie brawa dla wszystkich!

 

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa