W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Mielczanin brązowym medalistą Mistrzostw Polski seniorów Wałbrzych 2021 [FOTO]

Sekcja Bokserska MUKS Iryda Mielec informuje że Paweł Róg po trzech ciężkich walkach wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów w kategorii wagowej do 71 kg.

Jest to pierwszy medal w boksie seniorskim dla mieleckiego klubu, co jest definitywnie czymś wyjątkowym i historycznym! Ponadto waga, w której zmierzył się Paweł jest bez wątpienia jedną z najciężej obsadzonych kategorii wagowych w naszym kraju, co podkreśla wielkość tego sukcesu.

Paweł z pomocą trenerów włożył wiele wysiłku, aby pokazać się jak najlepiej na tak ważnej imprezie sportowej. Zaowocowało to wymarzonym medalem, który jest efektem wykańczających treningów oraz zaangażowania zawodnika i całego sztabu szkoleniowego.

Klub dziękuje sponsorom, którymi są: Martom Martom , Martom skup złomu, SM Recykling oraz Zpuh Lasermet. To dzięki Ich pomocy klub może się rozwijać i zdobywać coraz to wyższe poziomy w wyszkoleniu bokserskim.

Fot. AdNet Studio

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa