W Cieniu Jupiterów Mielec
Sport

Mielczanin Kamil Kościelny nowym zawodnikiem PGE FKS Stali Mielec! [VIDEO]

Kamil w dniu swoich urodzin wraca do rodzinnego Mielca! Zawodnik związał się z Biało – Niebieskimi na okres dwóch lat. Będzie występować z numerem 14.

Swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Mielcu, gdzie występował do końca sezonu 2014/2015 z półroczną przerwą na grę w Resovii Rzeszów, skąd przeszedł do Siarki Tarnobrzeg. Z podkarpacia trafił do Radomiaka Radom i następnie do Wigier Suwałki, gdzie na zapleczu Ekstraklasy rozegrał 14 spotkań strzelając 1 bramkę.

Ostatnim klubem Kościelnego był Raków Częstochowa. Dołączył do drużyny Czerwono-Niebieskich w lutym 2018 roku. W tym czasie wystąpił w 37 spotkaniach ligowych i pucharowych, w których zdobył łącznie cztery bramki. 

Witamy w drużynie i życzymy powodzenia!

POWIĄZANE POSTY

Tenisowy Puchar Prezydenta

K

Mecz pełen emocji i pięknych bramek. Ostatni mecz Stal przed własnymi kibicami. [ZDJĘCIA]

B

Mini Handball – Maksimum Emocji!

K

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa