W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Mielczanin na gościnnych występach

27-letni mężczyzna odpowie za kradzież konsoli oraz usiłowanie kradzieży dwóch laptopów z jednego ze sklepów w Stalowej Woli. 27-latek został ujęty przez pracowników ochrony i przekazany Policji. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 
Stalowowolscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży konsoli do gier o wartości 2299 złotych w jednym ze sklepów w Stalowej Woli przy ulicy Przemysłowej.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna ukradł konsole i wybiegł ze sklepu przez bramkę nieczynnej kasy. Do zdarzenia doszło około godz. 9 rano. Sprawca wrócił do sklepu tego samego dnia wieczorem. Próbował ukraść laptop, jednak nie mogąc otworzyć bramki nieczynnej kasy porzucił skradziony sprzęt i opuścił sklep.

Dzień później 27-latek wpadł na kradzieży laptopa w tym samym sklepie. Mężczyzna został zatrzymany przez pracowników ochrony i przekazany Policji. Po wylegitymowaniu funkcjonariusze ustalili, że to mieszkaniec powiatu mieleckiego. Był trzeźwy. Został umieszczony w policyjnym areszcie.

W piątek, 27-latek usłyszał zarzut kradzieży konsoli oraz dwa zarzuty usiłowania kradzieży laptopów. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.
  
11263150_1592648450990461_1085637661588656941_n
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Granat znaleziony w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa