W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Mielczanin na Mistrzostwach Świata w Combat Ju Jutsu w Kijowie

W dniach 19-20 października w Kijowie na Ukrainie odbyły się 9 Mistrzostwa Świata w Combat Ju Jutsu zorganizowane przez Ukraińską Federację Combat Ju Jutsu oraz Federację CJJIF pod patronatem Ministerstwa Młodzieży i Sportu Ukrainy.

W zawodach wzięli udział sportowcy z 20 krajów reprezentujących Europę Azję Afrykę i Amerykę Środkową. Polskę reprezentował między innymi trener klubu Iron Dragon MMA Mielec sensei Sławomir Zięba, zdobywając brązowy medal w formule Close Contact +92kg senior, zmagając się w swojej kategorii z przeciwnikami z Ukrainy Kazahstanu i Iranu. Jest to drugi medal mistrzostw świata wywalczony przez Sławomira Zięba w ubiegłym roku zdobył srebrny medal w mistrzostwach, które odbyły się w Czeskiej Ostrawie. A już w sobotę podopieczni trenera wezmą udział w Otwartym Pucharze Świata Kong Sao gdzie spodziewamy się zdobyczy medalowych najmłodszych zawodników klubu.

Zobacz też...

1 Komentarzy

TwujStaryXD 24 października 2019 (czwartek) at 11:04

Wy „dziennikarze” to w ogóle czytacie te notki, które wam przysyłają? Przecież tu jest błąd na błędzie – ortografia, interpunkcja, powtórzenia. Ktoś by wam mógł wysłać notkę z ukrytą w środku: „dupsko, dupsko, WCJ24 lubi w dupsko” i byście wrzucili bezrefleksyjnie.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa