W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mielczanin w V edycji programu TVP – The Voice Kids

Wojtek Malinowski – uczestnik V edycji The Voice Kids to uczeń szkoły podstawowej nr 6 im. Żwirki i Wigury w Mielcu, mieszkaniec Ławnicy. Swoją przygodę ze śpiewem zaczął w SCK w Mielcu, gdzie przez parę lat pod czujnym okiem Jolanty Dudzik oraz rok u Karoliny Szymańskiej  stawiał swoje pierwsze kroki wokalne.

Aktualnie jest uczniem Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie,  gdzie od 2019 roku kształci się pod kierunkiem dr Anny Czenczek rozwijając swoje pasje i zainteresowania, pracując nad emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym. Jest laureatem i finalistą wielu konkursów wokalnych o zasięgu  lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Śpiewał w autorskim koncercie Rzeszów Carpathia Festival  Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „ Lubię wracać tam, gdzie byłem” 2020 r. i w 2021r.

Brał udział w dwóch edycjach Ogólnopolskich Mistrzowskich Warsztatów Piosenkarskich dla Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie, kształcąc  umiejętności wokalne pod okiem wybitnych artystów. Śpiew jest dla niego nie tylko pasją ale i wielką miłością .

Wojtek był uczestnikiem edycji The Voice Kids 4  i podczas jego udziału nie odwrócił się żaden trener, postanawia spróbować swoich sił w The Voice Kids 5, czy uda mu się odwrócić fotele?

Informujemy, że emisja materiału z udziałem Wojtka będzie miała miejsce w jednym z dwóch odcinków emitowanych w dniu  19.03.2022 r. (odc. 7 i 8) Start emisji pierwszego odcinka – godzina 20:00. TVP2

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa