W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Mielczanka najlepsza w „Jeden z dziesięciu”

Małgorzata Kamińska, emerytowana nauczycielka z Mielca, wygrała odcinek popularnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu” emitowanego na antenie TVP 1.

– Moje zainteresowania to wiedza ogólna i rozwiązywanie krzyżówek. Ostatnio jest to również ogrodnictwo i mój ukochany wnusio, Józef Ignacy – tak na wstępnie wtorkowego (7 bm.) programu przedstawiła się mielczanka. Następnie z taką celnością odpowiadała na pytania, że bez problemu weszła do finału. W nim, mimo początkowych trudności, wygrała, gromadząc w sumie 61 pkt.

– Duma rozpiera z osiągnięcia mojej żony. Fantastyczna przygoda i wspomnienia, które pozostaną na długo. Jest radość! – nie krył emocji mąż pani Małgorzaty, Marek Kamiński, znany w Mielcu samorządowiec. To nie jedyny sukces mieszkańców powiatu mieleckiego w tym kultowym dla wielu z nas turnieju. W lutym br. wygrał go również Bartosz Dziekan z Mielca, w tym samym miesiącu do finału doszedł natomiast Krzysztof Babiarz, urzędnik z Radomyśla Wielkiego.

Paweł Galek  Artykuł ukazał się także w gazecie Super Nowości 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Derby Podkarpacia bez sensacji. Rysice Rzeszów – ITA Tools Stal Mielec 3:0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Bieg Wilczym Tropem 2024 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

„Rzeka życia – miłość” – promocja tomiku

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa