W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Informacje

Mielczanka obchodziła setne urodziny [FOTO]

Wczoraj (1 marca 2023) przypada setna rocznica urodzin Pani Janiny Madej, rodowitej mielczanki pochodzącej z Cyranki, która swój piękny jubileusz świętowała wraz z córką i synem oraz pensjonariuszami Dziennego Domu Pobytu im. Jana Pawła II.

Jubilatkę w środowe popołudnie w DDP przy ul. Ks. Sitki odwiedził Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, przekazując upominki i List Gratulacyjny zawierający słowa najwyższego uznania za: „…wszelkie trudy i owoce minionych stu lat, wraz z życzeniami zdrowia, pogody ducha, uśmiechu, życzliwej opieki najbliższych i wytrwałości na dalsze lata życia”.

Z najlepszymi życzeniami i gratulacjami pośpieszyli wszyscy z którymi Pani Janina spędza od sierpnia ubiegłego roku czas w Domu przy ul. Sitki. Byli wśród nich także duszpasterze Parafii Św. Mateusza sprawujący duchową opiekę nad seniorami – Proboszcz Janusz Kłęczek i ks. Stanisław Jurek.

Pani Janinie, która całą swoją pracę zawodową związała od początku do końca z Wytwórnią Sprzętu Komunikacyjnego, życiowe trudy pomagał pokonywać zmarły trzy lata temu w wieku 97 lat małżonek. Jak sama podkreślała niebagatelny wpływ na to, że w tak doskonałej jak na swój wiek kondycji fizycznej i psychicznej doczekała się setnych urodzin, mają opieka i świetne warunki jakie stwarza ośrodek przy ul. Sitki oraz towarzystwo uczestników organizowanych tam zajęć dla seniorów.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpieczne Wakacje – działania policjantów

Wiadomości Mielec

Mali Rzeszowiacy na Jarmarku Ludowym

Wiadomości Mielec

Mielczanin Roku 2023 według czytelników Korso

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa