W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Mielczanki na Międzynarodowym Festiwalu Tańca

„Flamingi” wymiatają! Na VIII Międzynarodowym Festiwalu Tańca ,,WAWELSKIE SKARBY” w Krakowie zespół zdobył Grand Prix festiwalu, czyli crème de la crème przyznanych nagród i wyróżnień. 

A Grand Prix wędruje do…”Flamingów”

W konkursie brało udział wiele zespołów z Polski oraz duża reprezentacja taneczna z Ukrainy. Mielczanki zdobyły nagrodę w grupie uczestników od 12 do 17 lat (juniorska). Festiwal odbył się w Krakowie w dniach od 10 do 13 maja i rozgrywany był w kilku kategoriach artystycznych, m.in. tanecznej, wokalnej, instrumentalnej, chóralnej, folklorystycznej, teatralnej.

To niesamowite wyróżnienie jest dla nas źródłem radości i motywacji do dalszej pracy. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają, oraz organizatorom za wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile spędzone w Krakowie” – podsumowują na swoim profilu na FB tancerki Zespołu Tańca Nowoczesnego Flamingi. 

Gratulacje należą się Annie Leszkiewicz, która zespół prowadzi i jest autorką choreografii. Zespół działa w Domu Kultury SCK. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stypendia sportowe czekają na wnioski

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa