Informacje

Mielczanki pokonały siatkarki Budowlanych Toruń przed własną publicznością [FOTO]

Drużyna SPS Stal Mielec przełamała i odniosła pierwsze w tym sezonie zwycięstwo we własnej hali.
Zespół Budowlanych nie postawił wysoko poprzeczki, bowiem siatkarki mieleckiej Stali nie miały większych problemów w pokonaniu torunianek. Tylko w drugiej partii zespół gości zdołał nawiązać walkę. W pierwszym secie to mielczanki od początku do końca kontrolowały grę i wypracowały kilkupunktową przewagę.

W drugim secie Stal prowadziła, jednak zespół z Torunia w końcówce doprowadził do remisu 18:18, by później wyjść na prowadzenie 22:19 i ostatecznie wygrać 26:24. Następne dwa sety to popis gry mielczanek. Nasze siatkarki w obu setach miały przewagę kilkunastu punktów. Trzeciego seta wygrały do 11, a czwartego do 15.

MVP: Edyta Rzenno

Stal Mielec – Budowlani Toruń 3:1
(25:15, 24:26, 25:11, 25:15)