Mielczanki w finale play-off. SPS Stal Mielec – Enea Energetyk Poznań 3:2 [FOTO, VIDEO]

Wczoraj siatkarki SPS Stal Mielec zagrały drugi pojedynek półfinału z Eneą Energetykiem Poznań.
W Poznaniu w pierwszym meczu półfinałowym mielczanki pokonały Energetyka 3:0.

SPS Stal Mielec wygrywa drugi półfinał z Eneą Energetykiem Poznań 3:2

Pierwszy set mielczanki wygrywają po zaciętej walce do 20. Drugi do 18.
Trzeci set był niesamowitą walką, dzięki której mieliśmy parę piłek meczowych. Niestety set zakończył się wygraną Poznanianek 30:28. Czwarty set także dla Poznania 25:21.
Tie-break dla Stali 15:5.

Był to wybitnie emocjonujący i zacięty mecz. Dzięki temu zwycięstwu Stal w finale zagra z Uni, a Energetyk będzie rywalizował o trzecie miejsce z SAN-Pajdą.

Wczorajszy mecz zdecydował o awansie do finału play-off, w którym walka będzie się toczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

SPS Stal Mielec – Enea Energetyk Poznań 3:2
(25:20, 25:18, 28:30, 21:25, 15:5)