W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Sport

Mielec CUP [FOTO]

W dniach 20-21 lipca na mieleckim stadionie GRYF odbyła się już VI edycja największego na Podkarpaciu amatorskiego turnieju piłki nożnej – Mielec CUP! Po raz kolejny organizowany jest przez Fundację Klub Młodych Liderów.

Zwycięską drużyną okazały się „Jagodzianki Truskawkowe”. Tym razem zorganizowany został również turniej Mielec CUP Kids, w którym rywalizowały ze sobą piłkarze z rocznika 2009. W tych rozgrywkach zwyciężyli ,,Legion Pilzno”!

Fundacja Klub Młodych Liderów już po raz 6. zorganizowała w Mielcu największe na Podkarpaciu rozgrywki piłkarskie. Całe wydarzenie odbywało się przez 2 dni, 20-21 lipca, na obiektach sportowych MOSiR przy ul. Warszawskiej w Mielcu – Stadion GRYF. W turnieju łącznie uczestniczyło 21 drużyn z całego Podkarpacia, co składa się na około 220 zawodników.
Pierwszy dzień poświęcony został na zmagania w fazie grupowej. W związku z tym do następnego etapu przeszło już tylko 16 drużyn, które w drugim dniu walczyły ze sobą w fazie pucharowej. Ostatecznie turniej zwyciężyła drużyna „Jagodzianki Truskawkowe”. Na drugim miejscu uplasował się zespół „Pampuszka Familia”, natomiast trzecia pozycja przypadła zaś „Vae Victus”.
W niedzielę, oprócz fazy pucharowej Mielec CUP, zorganizowano po raz pierwszy Mielec CUP Kids. Jest to turniej, w którym rywalizowały ze sobą dzieci z rocznika 2009. Ostatecznie tytuł zwycięzcy przypadł drużynie ,, Legion Pilzno”.
Ponadto, każdy z przybyłych na wydarzenie, mógł wziąć udział w turnieju TurboKozaka i wygrać nagrody od sponsorów, w tym: bony na pizzę od Jacka i Placka, bony do Centrum Zabaw WyWrorki i wiele innych.
Celem Mielec CUP-u jest głównie promowanie mody na aktywne spędzanie czasu wolnego. Jest to też jedna z niewielu okazji na wzięcie udziału w profesjonalnie przeprowadzonym turnieju piłki nożnej dla amatorskich zespołów z Mielca i okolic.

„Jest to szczególne wydarzenie organizowane przez naszą fundację. Chyba właśnie Mielec CUP dostarcza nam wszystkim najwięcej emocji. Jego tegoroczną edycję z pewnością można zaliczyć do naszych sukcesów. To niesamowite, że organizujemy największy amatorski turniej piłki nożnej na Podkarpaciu!”- mówią koordynatorzy Mielec CUP-u.

Organizatorem turnieju była Fundacja Klub Młodych Liderów, jednak nie byłoby to możliwe bez wsparcia sponsorów oraz patronów medialnych. Boiska na których rozgrywały się zawody udostępnione zostało dzięki uprzejmości ich właściciela – Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu. W trakcie wydarzenia swoje stoisko miało również Extreme Fitness, gdzie można było uzyskać porady treningowe. Ponadto, biorąc udział w sportowych konkurencjach, można było wygrać karnety.

Oprócz tego, zawodnicy mogli odpocząć w strefie gastronomicznej, na leżaczkach od stowarzyszenia JARTE. Każdy z uczestników mógł zjeść kiełbaskę oraz ciepłe danie, specjalnie przygotowany przez Astorię. Zmęczeni piłkarze mogli także zjeść lody przygotowane przez FRONERI, które doskonale sprawdziły się przy panującym upale.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa