W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Sport

Mielec CUP

Mielec CUP- 6 edycja amatorskiego turnieju piłkarskiego! 

Fundacja Klub Młodych Liderów już po raz 6. organizuje w Mielcu największe na Podkarpaciu rozgrywki piłkarskie. Całe wydarzenie odbywać się będzie przez dwa dni, 20-21 lipca, na obiektach sportowych MOSiR, przy ul. Warszawskiej w Mielcu – Stadion Gryf. W turnieju łącznie uczestniczyć będzie około 30 drużyn, których zawodnicy będą w przedziale wiekowym 15-25 lat. W tym roku Mielec CUP rozszerza się także o turniej dla dzieci. 

Celem tego turnieju jest głównie promowanie aktywnego spędzania czasu oraz umożliwienie młodzieży rozwoju swojej pasji do piłki nożnej. Turniej piłkarski jest przeznaczony dla amatorów, tak aby nawet „koledzy z podwórka”, mogli powalczyć o wartościowe nagrody. 

Pierwszy dzień poświęcony zostanie na zmagania w fazie grupowej. Najlepsze drużyny powalczą kolejnego dnia o zwycięstwo 6 edycji Mielec CUP-u! W tegorocznej edycji powstał  Mielec CUP kids, w którym udział wezmą dzieciaki z całego Podkarpacia. Na Stadionie Gryf pojawią się dzieci z rocznika 2009, które także walczyć będą o zwycięstwo w swojej kategorii.

Jednak to nie wszystko!

Klub Młodych Liderów przygotował także strefę gastronomiczną oraz nawodnienie dla zmęczonych piłkarzy. Poza tym w przerwach między rozgrywkami, odbywać się będzie „Turbo Kozak”, czyli piłkarskie wyzwania, w których wygrać będzie można drobne nagrody.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Rodzinny Rajd Rowerowy w Radomyślu Wielkim [FOTO]

Wiadomości Mielec

Memoriał Agaty-Mróz Olszewskiej ostatni sprawdzian przed olimpiadą

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa