W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mielec przygotowuje się do 29 Finału WOŚP

29.Finał WOŚP zagra już 10 stycznia 2021r.

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie obecnej zbiórki 

Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Sztab  29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 3016 przy Hufcu ZHP Mielec został zarejestrowany i obecnie trwają przygotowania do bezpiecznego i sprawnego przeprowadzenia finału.

Mamy nadzieję, że w czasie pandemii i związanych z nią różnych trudności w naszym codziennym życiu, tak jak co roku zagracie z nami i zechcecie wesprzeć  cel naszego Finału.  Obecny Finał będzie się różnić od poprzednich ze względu na istniejącą sytuację epidemiologiczna, ale my jako sztab zobowiązujemy się do przestrzegania wszystkich zasad – pamiętając, abyśmy wszyscy w bezpieczny sposób przeszli przez cały proces, od rejestracji wolontariusza  przez dzień Finału, aż po jego pełne rozliczenie. Jak będzie wyglądał Finał w dniu 10 stycznia tego na dzień dzisiejszy nie wiemy, ale pracujemy nad różnymi wariantami, aby było bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kwesta najprawdopodobniej odbywać się będzie na dwa sposoby, jedna to tradycyjna do puszki, a druga za pomocą e-skarbonki. Większa część naszych działań przeniesie się online bo tak wymaga tego obecna sytuacja.  Na pewno duży nacisk będziemy kładli na zbiórki internetowe i e-skarbonki wolontariuszy i sztabu. Będziemy chcieli założyć puszki stacjonarne w firmach, różnorodnych placówkach, które funkcjonują na dzień dzisiejszy. Nasze działania muszą być bezpieczne i zgodne  z obowiązującymi przepisami i zaleceniami. Obecnie pracujemy w sztabie nad programem aby dzień Finału był radosny i ciekawy, aby można było wspólnie poczuć klimat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i razem zrobić coś wspaniałego w tym ważnym dniu.
Rozpoczynamy rejestrację wolontariuszy 29 Finału WOŚP w Mielcu.  W obecnej sytuacji zdecydowaliśmy się na rejestrację poprzez ankietę online, bezpośredni kontakt w wolontariuszami będzie tylko w wymaganych sytuacjach.  Co należy zrobić aby zostać wolontariuszem 29 Finału WOŚP w Mielcu? Należy na stronie www.facebook.com/SztabWospMielec   uzupełnić ankietę dla wolontariusza zgodnie z określonymi wymaganiami.

W obecnych czasach wokół nas może zaistnieć jeszcze wiele sytuacji, które będą od nas wymagały nowych decyzji, bądźmy na to przygotowani, ale najważniejsze jest to, że 10 stycznia naszymi działaniami, przekażemy wszystkim ogromny ładunek optymizmu i wiary, że potrafimy dać sobie radę choćby z największym wyzwaniem!

 SZTAB WOŚP MIELEC

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa