W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Mielec – Smoczka – KS Smoczanka [FOTO, VIDEO, DRON]

Od czasu zainstalowania żelaznych trybun pamiętających czasy świetności Stali Mielec, KS Smoczanka zaczyna wzbudzać coraz większe zainteresowanie miłośników lokalnej, prawdziwie amatorskiej piłki nożnej.

W niedzielę tj. 23.09.2018 r. W Ostrowach Baranowskich mielecka KS Smoczanka rozegrała mecz z tamtejszą K.S. Ostrovia Ostrowy Baranowskie.

Było to spotkanie na szczycie, gdyż zarówno mielczanie, jak i ich niedzielny przeciwnik miał po 5 kolejkach komplet punktów. Dla swoich kibiców działacze ze smocznki zorganizowali darmowy autobus na mecz w Ostrowach Baranowskich.

KS Smoczanka ostatnio wygrywa wszystkie mecze, do klubu dołączył strategiczny sponsor widoczny na koszulkach. Jak chwalą się działacze – ,,w drużynie panuje świetna atmosfera, a to wszystko przekłada się na coraz liczniejsze rzesze kibiców na meczach”. Po znakomitej drugiej połowie, przy wspaniałym dopingu swoich wiernych kibiców KS Smoczanka Mielec pewnie zwyciężyła na trudnym terenie w Ostrowach Baranowskich.

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – KS Smoczanka Mielec 0:3 (0:1)

0:1 Kopacz Krzysztof 3 min

0:2 Krzystyniak Patryk 84 min

0:3 Krzystyniak Bartłomiej 86 min

Prezes Janusz Lubacz zaprasza na kolejne mecze KS Smoczanka.

Wstęp wolny.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa