W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Mielec w projekcie Inergraplan

Mielec jest jednym z miast biorącym udział w Projekcie Integraplan, którego założeniem jest wykorzystanie planowania partycypacyjnego jako drogi do integracji różnych grup zawodowych dla czynnej ochrony i zrównoważonego użytkowania przyrody polskich miast.

Każde z uczestniczących w projekcie miast zaproponowało ze swojej strony obszar, którego dalsze wykorzystanie stanie się przedmiotem prac podczas wspólnych warsztatów.

Pierwszy warsztat projektowy odbył się w lutym w Lublinie, natomiast drugi w kwietniu zorganizowano w Mielcu. Jego tematem było rozważenie możliwości wykorzystania potencjału zielonego terenu pomiędzy Halą Targową, a ulicą Korczaka i ul. Wolności.

Podczas spotkania przedstawiono wyniki wstępnej inwentaryzacji przyrodniczej dla tego obszaru, wykonanej w marcu br. Na tej podstawie przedyskutowano ogólne kierunki możliwego zagospodarowania oraz kierunki niezbędnych działań ochronnych wspomnianego terenu. Kolejne warsztaty odbyły się w Kaliszu i Mysłowicach.

Edward Tabor

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Derby Podkarpacia bez sensacji. Rysice Rzeszów – ITA Tools Stal Mielec 3:0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Bieg Wilczym Tropem 2024 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

„Rzeka życia – miłość” – promocja tomiku

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa