W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Mielec walczy o Wielbłąda

6 stycznia 2019 roku już po raz 3. wyruszy Mielecki Orszak Trzech Króli. Czy w tym roku uda się „zdobyć” wielbłąda?
Po raz szósty mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli, będą mogli wygrać dla swojego Orszaku WIELBŁĄDA! Egzotyczny aktor weźmie udział w jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2019 roku.

Konkurs trwa od 12 listopada 2018 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2018 r. do godz. 12.00. Głosowanie na miejscowości odbywa się na stronie www.orszak.org

Wielbłąd z orszakową wizytą był już m. in. w Rzeszowie, Dziemianach, Borku Starym, Żninie czy Wołowie. Za każdym razem walka o niego trwała do samego końca. Koordynatorzy Orszaku mobilizowali mieszkańców poprzez lokalne media i portale społecznościowe. O konkursie informowały władze samorządowe, szkoły, lokalne organizacje i parafie. Konkurs jest nie tylko dobrą zabawą, ale zwłaszcza integracją społeczności lokalnych.

Wielbłąd jest tylko jeden, ale zasady konkursu nie przewidują przegranych. Miejscowości, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają czekoladki do rozdania w czasie Orszaku – odpowiednio 3 i i 2 tys. Pozostałe miejscowości otrzymają dodatkowe korony dla uczestników.
Jak głosować?
By zagłosować na Mielec, należy wejść na stronę konkursową Orszaku Trzech Króli (http://orszak.org/konkursy/konkurs-glosuj-na-wielblada-i-wygraj-korony-2018-30.html) i w odpowiednich rubrykach wpisać miejscowość (Mielec oczywiście!) i swój adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie oddanego głosu. Ważne, by pamiętać, aby kliknąć w link nadesłany w mailu.
Jedna osoba może zagłosować jeden raz. Na podany adres mailowy wysyłana zostanie wiadomość z linkiem weryfikacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Ważne, by kliknąć w link, gdyż jest to warunek oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem może tam trafić.
Serdecznie zapraszamy społeczności szkolne, organizacje z terenu miasta i okolic, mieleckich społeczników i wszystkich ludzi dobrej woli do głosowania i zachęcania swoich bliskich do promowania tej inicjatywy.

Już dziś zapraszamy do wydarzenia na facebooku (https://web.facebook.com/events/265627144298478/), gdzie na bieżąco będą publikowane informacje o wyniku naszego miasta w plebiscycie.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa