W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Mielec zagrał z WOŚP [FOTO, VIDEO]

Za nami 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w całej Polsce odbyła się zbiórka pieniędzy na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

W Mielcu zebrano prawie 115 tysięcy złotych! Z okazji Finału WOŚP na mielczan czekały liczne atrakcje. Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała Orkiestrową Giełdę Książek. Na Górce Cyranowskiej odbył się bieg pod hasłem „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”.

W Szkole Podstawowej numer 7 miał miejsce turniej piłkarski „Stalowe Serca dla Orkiestry”, w którego przerwach można było licytować orkiestrowe gadżety oraz skosztować pieczonych kiełbasek. Również w Galerii Nabigator 26. Finał miał kulinarny akcent- odbył się tam zlot food tracków oraz koncerty muzyczne.

Koncertowano również w Samorządowym Centrum Kultury, gdzie oprócz zabaw muzycznych miały miejsce również m.in. atrakcje dla dzieci czy pokaz zumby. Na zakończenie 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na mieleckim Placu AK odbył się pokaz teatru ognia.

W tym roku w Mielcu zebrano 114 889,45 zł. Jest to aż o 25 tysięcy złotych więcej niż rok temu. Gratulujemy!

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=WWkCNSKF8L8&feature=youtu.be&w=925&h=520]

 

Bieg – Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy.

Pierwszy bieg WOŚP, który odbył się na Górce Cyranowskiej.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=fbZF7zqQg70&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa