W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Mieleccy nauczyciele na szkoleniu w tureckim Izmirze

Pięcioosobowa grupa nauczycieli z ZST w Mielcu uczestniczyła w szkoleniu z zakresu EntreComp, które odbyło się w dniach 30.03.2023- 07.04.23 r. w Izmirze w Turcji.

Szkolenie było częścią projektu Erasmus obejmującego szkoły z Polski, Włoch, Turcji oraz Rumunii.

Celem projektu jest skłonienie nauczycieli do doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy z zakresu edukacji przedsiębiorczości. Szkolenie w Izmirze składało się z części wykładowej, podczas której nauczyciele przeanalizowali definicje przedsiębiorczości jako przekrojowej kompetencji kluczowej. W drugiej, praktycznej części szkolenia, uczestnicy przygotowali scenariusze nauczania w oparciu o ideę Future Classroom Lab. FCL to koncepcja zapewnienia bardziej spersonalizowanych i zintegrowanych z technologią cyfrową lekcji .

Rezultatem szkolenia EntreComp jest umiejętność prowadzenia przez nauczycieli edukacji w zakresie przedsiębiorczości w podejściu międzyprzedmiotowym, zgodnie z potrzebami uczniów i strategią szkoły oraz gotowość do realizacji nowych projektów międzynarodowych. Koordynatorem projektu jest Agnieszka Brzozowska.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa