W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Mieleccy policjanci dostali rowery [FOTO]

Mielecka policja otrzymała trzy rowery wraz z wyposażeniem, dzięki którym będzie można sprawnie patrolować parki, tereny ogródków działkowych czy choćby bulwary nad Wisłoką. Zakup jednośladów wraz z wyposażeniem sfinansował mielecki magistrat.

Policjanci wydziału prewencji służbę patrolową na jednośladach pełnić będą w miejscach, gdzie utrudniony jest dostęp radiowozem. – Na pewno funkcjonariusze pojawiać się będą częściej na ścieżkach rowerowych i innych miejscach rekreacji oraz wypoczynku, gdzie szczególną uwagę zwracać będą na prawidłowe poruszanie się po ścieżkach i reagować na wykroczenia popełniane przez rowerzystów, pieszych i rolkarzy – powiedział Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa, który w czwartek (26.06) odebrał oficjalnie rowery od prezydenta Mielca Jacka Wiśniewskiego.

Zakup każdego z nowych, policyjnych rowerów to 3 500 złotych, a ponadto policjanci otrzymali także mundury, buty, kaski i akcesoria o łącznej wartości 9 500 złotych. – To inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańców Mielca. Osobiście cieszę się ze świetnie układającej się współpracy z mielecką policją, którą jeśli tylko będzie możliwość, będziemy wspierać w zakupie sprzętu i wyposażenia – powiedział Jacek Wiśniewski.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa