W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mieleccy policjanci mają dwa nowe nieoznakowane radiowozy

Nowoczesne nieoznakowane dwa radiowozy marki Kia Ceed trafiły do mieleckich policjantów. Zakup został sfinansowany ze środków Policji oraz środków finansowych przekazanych na Fundusz Wsparcia Policji przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miejski w Mielcu oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu. Dzięki takiemu wsparciu mieleccy funkcjonariusze jeszcze lepiej będą mogli zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

Zakupione samochody są dobrze wyposażone po to, by zapewnić komfortowe warunki policjantom podczas służby. Przede wszystkim jednak to inwestycja w bezpieczeństwo i porządek publiczny. Współfinansowanie takich zakupów przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Starostwo Powiatowe w Mielcu, a także Urząd Miejski w Mielcu, to zasilenie policyjnej floty, a tym samym podniesienie bezpieczeństwa mieszkańców całego powiatu. Z uwagi na sytuację epidemiczną nie odbyło się oficjalne spotkanie podczas, którego przekazano radiowozy. 

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Jacek Juwa dziekował samorządom, które wsparły naszą jednostkę Policji, ponieważ to już kolejny raz, kiedy policyjna flota powiększa się dzięki wsparciu władz naszego województwa, powiatu i miasta. Przekazane pojazdy z pewnością pozwolą policjantom na realizowanie zadań służbowych na wyższym poziomie.

Fotografia poglądowa
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa