Slider

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa podczas spotkania pogratulował policjantom III miejsca w wojewódzkim finale konkursu par patrolowych „Patrol Roku 2017”.

We wczorajszym wojewódzkim finale konkursu „Patrol Roku 2017” wzięło udział 21 par patrolowych – po jednej z każdej komendy miejskiej i powiatowej Policji. To funkcjonariusze, którzy na co dzień pełnią służbę w komórkach patrolowych i interwencyjnych. Stawką był tytuł najlepszej pary patrolowej na Podkarpaciu i przepustka do ogólnopolskiego finału konkursu „Patrol Roku 2017”.

Komendę Powiatową Policji w Mielcu reprezentował sierż. Marek Chruściel oraz post. Wojciech Zieliński.

Mieleccy policjanci wywalczyli III miejsce w finale konkursu zmagając się z kilkoma konkurencjami na terenie Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Pierwszą z nich było strzelanie z broni palnej, potem uczestnicy rozwiązywali test z wiedzy zawodowej. Ostatnim konkursowym zadaniem było pokonanie policyjnego toru przeszkód. Umiejętności poszczególnych zawodników oceniała komisja sędziowska, w skład której wchodzili eksperci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Dziś podczas uroczystego spotkania w gabinecie Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa pogratulował policjantom miejsca na podium. Podczas spotkania komendant nie szczędził słów uznania dla policjantów dziękując za godne reprezentowanie mieleckiej jednostki Policji.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider