W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mieleccy policjanci na służbie dostarczyli leki choremu dziecku

Codzienna służba policjantów nie polega tylko na reagowaniu na przestępstwa i wykroczenia. Często łączy się ona z naturalną chęcią niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Właśnie takim ludzkim odruchem kierowali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy pomogli kobiecie kupić w nocy leki dla jej kilkuletniego dziecka.

W ubiegłym tygodniu przed północą, do dyżurnego mieleckiej Policji zadzwoniła kobieta i poprosiła o pomoc. Zgłaszająca była bardzo wystraszona, ponieważ jej kilkuletnie dziecko miało wysoką gorączkę, a nie miała możliwości zakupić leków, bo była sama w domu. Kiedy nie mogła nawiązać kontaktu z członkami rodziny, postanowiła zadzwonić na Policję.

Dyżurny uspokoił kobietę, a na miejsce skierował policyjny patrol do pomocy. Funkcjonariusze chętnie podjęli niecodzienną interwencję. Zakupili potrzebne lekarstwa i zawieźli je matce, której dziecko gorączkowało.

Pomagamy i chronimy to hasło, które codziennie przyświeca służbie policyjnej. Ta interwencja była ważna ponieważ pokazała, jak dużym zaufaniem kobieta obdarzyła  funkcjonariuszy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa