W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mieleccy policjanci otrzymali podziękowania

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu odnaleźli starszego mężczyznę. Poszukiwania, podjęte niezwłocznie po zgłoszeniu, doprowadziły do szybkiego odnalezienia zaginionego i przekazania go pod opiekę rodziny. Córka mężczyzny serdecznie podziękowała policjantom za skuteczne działania i szybkie odnalezienie ojca.

Podziękowania do mieleckich policjantów skierowała kobieta, której tato został odnaleziony przez funkcjonariuszy. Zaginięcie mężczyzny zgłosiła w ubiegły czwartek po godz. 19. Jak poinformowała funkcjonariuszy, jej 72-letni ojciec, który cierpi na zaniki pamięci, wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Nikt z rodziny nie wiedział, gdzie mężczyzna mógł się udać. Dyżurny Policji niezwłocznie podjął działania i przekazał informację podległym patrolom, pracującym na terenie miasta. Wszyscy policjanci będący w służbie, mając rysopis zaginionego, patrolowali miejsca, w które mógł pójść.

Było ciemno i robiło się coraz chłodniej, na szczęście mężczyzna szybko został odnaleziony przez jeden z patroli, w rejonie mieleckiej strefy ekonomicznej. 72-latek, z pomocą policjantów, cały i zdrowy trafił do domu pod opiekę rodziny. Szybka reakcja funkcjonariuszy spotkała się z uznaniem córki zgłaszającego. Kobieta serdecznie podziękowała za zaangażowanie w poszukiwania i szybkie odnalezienie ojca.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa