W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mieleccy policjanci podsumowali swoją pracę w 2016 roku

W przedwczoraj odbyła się odprawa służbowa Komendy Powiatowej Policji w Mielcu podsumowująca pracę mieleckich funkcjonariuszy w 2016 roku.

W uroczystym spotkaniu udział wzięli Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. dr Krzysztofa Pobuta wraz z Zastępcą insp. Tadeuszem Szymankiem oraz zaproszeni goście. 

Na wstępie Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa przywitał przybyłych na odprawę gości, na czele z Komendantem Wojewódzkim Policji nadinspektorem dr Krzysztofem Pobutą oraz jego Zastępcą inspektorem Tadeuszem Szymankiem.

Następnie Komendant Powiatowy przywitał Starostę Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymułę, Prokuratora Rejonowego Mariana Burczyka oraz jego zastępcę Małgorzatę Dobosz – Słąbę, a także Prezesa Sądu Rejonowego w Mielcu Grzegorza Króla oraz Komendanta Straży Miejskiej Arkadiusza Misiaka oraz policjantki i policjantów biorących udział w odprawie.
Komendant omówił aspekty pracy mieleckiej jednostki, podsumowując statystycznie ubiegły rok.

W krótkiej prezentacji multimedialnej przedstawił wyniki pracy pionów kryminalnych, ruchu drogowego oraz prewencji. Komendant nadkom. Jacek Juwa w swojej wypowiedzi podkreślił dużą pomoc samorządów i instytucji w działaniach pozwalających na osiągniecie wysokiego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

 

 

Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy bardzo pozytywnie ocenili współpracę z mielecką Policją. Docenili dobre wyniki pracy mieleckich funkcjonariuszy, dziękując za dotychczasową współprace i gratulując osiągnięć.

Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor dr Krzysztof Pobuta, omówił najważniejsze aspekty pracy garnizonu podkarpackiego w 2017 roku. Zaakcentował istotę profesjonalnego realizowania zadań służbowych przez policjantów oraz podkreślił otwartość policji wobec społeczeństwa.

Dziękując samorządom za współpracę, Komendant Wojewódzki Policji wyraził nadzieję na wspieranie w dalszym ciągu działań mieleckich funkcjonariuszy. Życząc wszystkim funkcjonariuszom satysfakcji z wykonywanej pracy i dziękując zaproszonym gościom za współpracę z Komendą Policji w Mielcu, zakończył swoje przemówienie.

KPP Urszula Chmura

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa