W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Mieleccy policjanci przygotowali prezenty dla dzieci z Ukrainy

Policjanci i pracownicy z mieleckiej komendy chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne czy pomocowe.

Tym razem zorganizowali zbiórkę odzieży zimowej, maskotek oraz słodyczy dla dzieci z Ukrainy. Zebrane rzeczy trafiły do najmłodszych z Bachmutu i jego okolic, w dniu, kiedy za naszą wschodnią granicą obchodzone są Mikołajki.

Zawód policjanta jest nierozerwalnie związany z pomaganiem drugiemu człowiekowi. Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu bardzo chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne czy pomocowe. Dlatego bez wahania, wspólnie ze swoimi rodzinami, włączyli się do zbiórki darów dla dzieci z Ukrainy. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Polski Związek Łowiecki Okręg w Tarnobrzegu. Zebrane rzeczy trafiły do dzieci w dniu, kiedy na Ukrainie obchodzone są Mikołajki.

Przedstawiciele mieleckiej komendy na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Mielcu podinsp. Tomaszem Grazdą przekazali zebrane artykuły do siedziby Polskiego Związku Łowieckiego Okręg w Tarnobrzegu, skąd trafiły na Ukrainę. Paczki ze słodyczami, maskotkami, poduszkami dziecięcymi, szalikami, rękawiczkami oraz czapkami i ciepłymi skarpetkami, zostały przekazane dzieciom z miasta Bachmut i jego okolic. Przygotowane paczki zostały przekazane przez wolontariuszy. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt [FOTO]

Wiadomości Mielec

Wakacyjny Kiermasz Książek

Wiadomości Mielec

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa