W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mieleccy policjanci się szczepią

Kilkudziesięciu mieleckich policjantów przyjęło już szczepionkę na COVID-19. Zaszczepienie się policjantów, którzy codziennie służą na tzw. „pierwszej linii” jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa ich samych, jak również osób wobec których podejmują interwencje. Funkcjonariusze swoją postawą starają się zachęcić do szczepień jak największą liczbę osób. Pamiętajmy, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu uda nam się szybciej wrócić do życia sprzed pandemii.

24 marca rozpoczęła się ogólnopolska akcja szczepień służb podległych Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji. W skład grupy wchodzi: Policja, Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, Straż Graniczna, Izba Celno-Skarbowa, Straż Miejska, Straż Ochrony Kolei i Inspekcja Transportu Drogowego.

Kilka dni później szczepienia mundurowych ruszyły również w powiecie mieleckim. Systematycznie, w wyznaczonych terminach, na szczepienie zgłaszają się policjanci, którzy na co dzień interweniując podczas służby są szczególnie narażeni na transmisję wirusa SARS-CoV-2.

Zaszczepienie się da im poczucie zwiększonego bezpieczeństwa. Jest to ważne nie tylko dla samych funkcjonariuszy, ich rodzin i współpracowników, ale też osób, z którymi mają kontakt i wobec których podejmują czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Wystartowały obrady III sesji Rady Powiatu Mieleckiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa