W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mieleccy policjanci ,,Spokrewnieni służbą”

Kilkunastu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu oddało krew w ramach Akcji Honorowego Oddawania Krwi pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pod hasłem ,,spoKREWnieni służbą”.

„spoKREWnieni służbą” to nazwa ogólnopolskiej zbiórki krwi zrzeszająca służby mundurowe. Dziś ostatni dzień akcji, która została zainaugurowana podczas Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Warszawie 1 marca i trwała przez cały miesiąc.

Mieleccy policjanci wspierając zbiórkę mieli możliwość oddać krew w Terenowym Oddziale w Mielcu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Szczytny cel, którym jest pomoc w ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego poprzez łagodzenie deficytu krwi w bankach krwi i placówkach służby zdrowia, wsparło kilkunastu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu na czele z Komendantem nadkom. Jackiem Juwą.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa