W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mieleccy Prawnicy zdobywają Puchar Starosty [FOTO]

Prawnicy z Mielca zajęli pierwsze miejsce w jubileuszowym X Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego. Kolejne miejsca na podium należały do Policji i drużyny PZL Mielec. 

Jubileuszowy X Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty odbył się w sobotę, 27 lutego, na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu. W rozgrywkach grupowych zmierzyło się ze sobą łącznie dziewięć drużyn: KIRCHHOFF Polska, Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, Urząd Miejski w Mielcu, Pogotowie Ratunkowe w Mielcu, PZL Mielec, Prawnicy, Państwowa Straż Pożarna w Mielcu, Starostwo Powiatowe w Mielcu i AUTOPART Mielec.

Po zaciętych rozgrywkach, najwyższe miejsce na podium i trofeum w postaci Pucharu Starosty trafiło do Prawników z Mielca. Kolejne miejsca zajęły drużyny reprezentujące Policji oraz PZL Mielec.

Sukcesów na parkiecie i sympatycznej, zgodnej z zasadami fair-play rywalizacji pogratulowali zawodnikom Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, prezes Kirchhoff Automotic w Mielcu Janusz Soboń, Prezes Sądu Rejonowegow Mielcu Grzegorz Król, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu Łukasz Kapinos, Komendant Powiatowej Policji w Mielcu Tomasz Grazda oraz Dyrektor Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu Grzegorz Gałuszka.

Oprócz pucharów za zasługi drużynowe, tradycyjnie wręczono także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem okrzyknięto Stanisława Jeża z drużyny Policja Mielec. Najlepszym strzelcem został – Mateusz Cisło z drużuny Prawników. W tej samej drużynie Paweł Burczyk został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Gratulujemy!

Turniej był współorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Mielcu, KIRCHHOFF Polska, PZL Mielec i AUTOPART.

Wyniki

  1. Prawnicy z Mielca
  2. Policja z Mielca
  3. PZL Mielec
  4. Kirchhoff Automotive
  5. Państwowa Straż Pożarna w Mielcu
  6. Starostwo Powiatowe w Mielcu
  7. AUTOPART
  8. Urząd Miejski w Mielcu
  9. Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa