W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Mieleccy Rzeszowiacy świątecznie i z przytupem [FOTO]

W „Rzeszowiakach” jest moc! Mielczanie oglądają ich koncerty regularnie, zwłaszcza w roku ich jubileuszu 70-lecia, a i tak na koncert świąteczny zespołu publiczność znów zjawiła się w komplecie. 

Zespół Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy” przyzwyczaił nas do koncertów świątecznych przed Bożym Narodzeniem, podczas których oprócz tańca i muzyki ludowej wciąga publiczność  we wspólne kolędowanie. 

Inną tradycją jest dopraszanie do świątecznego koncertu zaprzyjaźnionych zespołów. W tym roku „Rzeszowiacy” wystąpili z członkami Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” oraz ze swoimi następcami czyli trzema grupami wiekowymi ZPiT „Mali Rzeszowiacy”. Choreografem i kierownikiem ZPiT „Rzeszowiacy” jest Mariusz Bożek, a seniorów-Rzeszowiaków i „Małych Rzeszowiaków” – Beata Sudoł. Obojga można było zresztą zobaczyć na scenie z baletem ZPiT „Rzeszowiacy”. 

Piękny taniec, olśniewające stroje, wspaniała muzyka w wykonaniu chóru zespołu pod wodzą Małgorzaty Pazdro oraz kapeli ZPiT „Rzeszowiaków” pod dyrekcją Sławomira Stana, rozbrajające występy maluchów z ZPiT „Mali Rzeszowiacy” i utalentowanej młodzieży ze starszych grup ZPiT „Mali Rzeszowiacy” – wszystko to niezwykle podobało się publiczności, która wybrała się na koncert w mroźną przedświąteczną sobotę, 17 grudnia do Domu Kultury SCK. 

Koncert poprowadził Bartosz Kramarz. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa