W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Mieleccy uczniowie odwiedzili „Strefę”

W maju uczniowie klas siódmych Szkoły Podstawowej nr 9 w Mielcu w ramach lekcji geografii odwiedzili Specjalną Strefę Ekonomiczną EURO-PARK Mielec.

W programie było spotkanie w siedzibie Oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., omówienie historii powstania i efektów działalności SSE EURO-PARK MIELEC, prezentacja dominujących branż w strefie, oraz wybranych firm strefowych w ramach poznawania swojej „Małej Ojczyzny”.

Wyjazd ten miał na celu również  wsparcie dla uczniów w procesie przygotowania ich do świadomego i samodzielnego wyboru kolejnego etapu kształcenia i zawodu. Każdy uczestnik po obejrzeniu prezentacji i wysłuchaniu ciekawej prelekcji otrzymał od ARP drobne upominki.

Następnie uczestnicy wycieczki wraz z  pracownikiem Agencji objechali całą strefę kończąc wyjazd na degustacji słodkiego produktu jednej z firm mieszczących się na „Strefie”. Dziękujemy pracownikom Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. za gościnę, ciekawą prezentację i upominki.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa