W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Mielecka Biblioteka zachęca do głosowania w akcji „Przerwa na wspólne czytanie”

Zachęcamy do oddania głosu na mielecką Bibliotekę.

Dzięki Waszym głosom możemy otrzymać zestawy książek i wygodną przecudnej urody pufę do wspólnego czytania. Rejestracja jest prosta: trzeba podać tylko swój e-mail, hasło i potwierdzić rejestrację klikając w link, który otrzymamy na podany adres e-mail.

A następnie pamiętać o codziennym logowaniu i oddaniu głosu na naszą Bibliotekę. Będziemy Wam Kochani o tym przypominać.

Od 2 do 31 października 2017 r. można głosować na swoją Bibliotekę. Głosy można oddawać raz dziennie. Wystarczy pamiętać, aby każdego dnia zalogować się na stronie https://www.wspolneczytanie.pl i oddawać swój głos na naszą Bibliotekę. Dzięki akcji możemy wzbogacić swoje zbiory oraz utworzyć przyjazny kącik  do wspólnego spędzania czasu z książką.

Na głosujących także czekają nagrody – 40 tys. książek. Szczegóły akcji dostępne są na stronie http://lustrobiblioteki.pl/…/przerwa-wspolne-czytanie-akcj…/. Akcja ma na celu promowanie wspólnego czytania rodzica i dziecka, które pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości.

Pamiętaj – dzięki Twojemu kliknięciu nasza Biblioteka może stać się piękniejsza i zasobniejsza
Kinder mleczna kanapka – Przerwa na wspólne czytanie
wspolneczytanie.pl

 

 

 

 

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa