W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Mielecka młodzież odwiedziła Sejm RP [FOTO]

Posłanka Krystyna Skowrońska miała w Sejmie gości z Mielca. Młodzież ze swoimi nauczycielami ze Szkół Podstawowych nr 1, nr 6 i nr 9 zwiedzała Sejm, Senat oraz stolicę.

Wycieczka była nagrodą ufundowaną przez Poseł RP Krystynę Skowrońską dla wyróżniających się uczniów ze szkół. Szkołę Podstawową nr 9 reprezentowało czternastu uczniów z klas VII i VIII oraz dwóch opiekunów, a mianowicie Wicedyrektor szkoły Agnieszka Torba i opiekun Samorządu Uczniowskiego Bernadeta Łaz.

Zwiedzanie Sejmu rozpoczęli od obejrzenia wystawy informującej o historii siedziby władzy ustawodawczej, po czym przeszli do najbardziej znanej sali w polskiej polityce – sali posiedzeń Sejmu. Widzieć takie dostojne i monumentalne miejsce na żywo, to coś zupełnie innego niż transmisje telewizyjne.

Miłym akcentem wizyty było spotkanie z wicemarszałek Sejmu Małgorzatą Kidawą-Błońską, która przekazała na ręce Dyrektora Grzegorza Tychanowicza Konstytucję Rzeczpospolitej Polskiej.

Fot: SP 1, SP 6, SP 9

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa