W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Mielecki firma BURY uruchomiła akademię programowania [FOTO]

Znany producent rozwiązań dla motoryzacji uruchomił nowy projekt – BURY SOFT AKADEMIA, której celem jest podnoszenie kwalifikacji pracowników w zakresie programowania.

Software nabiera znaczenia w coraz bardziej zaawansowanych technologicznie samochodach, w których udział komponentów elektronicznych stopniowo rośnie. Specjalistów ciągle brakuje, a co więcej, firmy motoryzacyjne poszukują osób specjalizujących się w ich konkretnych potrzebach.

W związku z tym firma BURY postanowiła we własnym zakresie kształcić kadrę programistów, w szczególności zajmujących się systemami wbudowanymi dla sektora automotive.

Projekt BURY SOFT AKADEMIA realizowany jest wspólnie z Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu.

– Opisywane studium jest nowatorskim w skali kraju przedsięwzięciem edukacji zawodowej, wzorowanym na doświadczeniach wprowadzonych w 2019 roku przez koncern Volkswagen oferujący swoim pracownikom możliwość udziału w zawansowanych szkoleniach tego rodzaju. Branża programistyczna staje się obecnie najważniejszym kierunkiem rozwoju kadry pracowniczej w większości liczących się na rynku dużych firm – powiedziała Bernadetta Dzik, prezes BURY Sp. z o.o.,

BURY Sp. z o.o. w Mielcu producent systemów komunikacyjnych, nawigacyjnych i sterujących dla branży motoryzacyjnej.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa