W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Mielecki Kronospan z nagrodą „Najbardziej Efektywna Firma Podkarpacia”

5 listopada Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Podkarpacia. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z branży motoryzacyjnej, meblarskiej, chemicznej, produkcji opakowań i doradczej. 

Ze względu na pandemię COVID-19 zamiast uroczystej gali w Rzeszowie nagrody wręczono podczas wirtualnej transmisji. 

Eksperci ZPP przeanalizowali informacje dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych, zespół ekspertów wybrał grupę 39 laureatów –  najprężniej działających przedsiębiorstw Podkarpacia, z których finalnie wybrano 6 zwycięzców.

W gronie zwycięskich firm znalazły się Kronospan Mielec Sp. z o.o. Nagrodę firmie przyznano w jednej z trzech kategorii – Najbardziej Efektywna Firma (firmy duże i średnie). 

– Jesteśmy firmą, która efektywnie działa rozwijając biznes, troszcząc się o pracowników i kontrahentów oraz wspierającą lokalną społeczność. Zwłaszcza dzisiaj, gdy świat stawia przed nami tak wiele wyzwań, musimy działać wspólnie i troszczyć się o siebie nawzajem – mówi Dagmara Mach, Członek Zarządu Kronospan Mielec. 

Cezary Kaźmierczak, Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców:  – W ramach naszej działalności chcemy wyróżniać najlepsze polskie firmy i przedsiębiorców, którzy mimo trudnych warunków rozwojowych konsekwentnie idą do przodu, wdrażają innowacje, zapewniają stabilne i przyjazne pracownikom miejsca pracy. Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją przedsiębiorczością, innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka lepiej niż inne radzi sobie w obecnym kryzysie gospodarczym. Jako ZPP od 10 lat aktywnie działamy w kierunku poprawy warunków działania firm w Polsce. Inicjujemy i wspieramy wszelkie inicjatyw zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.

Patronami Programu Dobra Firma są Polski Fundusz Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Agencja Rozwoju Przemysłu.

Organizatorem Nagród Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. ZPP jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej aktywną organizacją polskich przedsiębiorców założoną w 2010 roku. Zrzesza ponad 52 tysiące firm, 16 organizacji regionalnych i 21 organizacji branżowych. ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego, posiada przedstawicielstwo w Brukseli.   

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa