W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mielecki policjant po pracy złapał złodzieja w Dębicy

Policjant z Mielca, w czasie wolnym od służby, zatrzymał mężczyznę, który z zaparkowanego na poboczu mercedesa, ukradł narzędzia warte blisko 4 tysiące złotych. Szybka i zdecydowana reakcja młodego funkcjonariusza pozwoliła na zatrzymanie sprawcy i odzyskanie skradzionego sprzętu. 20-letniemu mieszkańcowi Dębicy, za kradzież, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek, w Dębicy przy ulicy Rzeszowskiej. Policjant mieleckiego wydziału prewencji, będąc w czasie wolnym od służby, zauważył uciekającego z walizką w ręce, młodego mężczyznę. Za nim, w odległości około 200 metrów, biegł kolejny mężczyzna, który krzyczał „łapać złodzieja”. Policjant nie wahając się ani chwili, ruszył za uciekinierem z walizką. Funkcjonariusz złapał złodzieja, po czym przekazał go w ręce dębickich policjantów.

Zatrzymany mężczyzna to 20-letni mieszkaniec Dębicy. W chwili zdarzenia miał ponad promil alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci młody mężczyzna wykorzystując nieuwagę właściciela pojazdu, ukradł z jego samochodu walizkę z narzędziami o wartości 3700 złotych.

Po wytrzeźwieniu, młody Dębicy usłyszał zarzut kradzieży. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Za kradzież polskie prawo przewiduję karę pozbawienia wolności do 5 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa