Slider
Image default
Kultura i nauka

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza dzieci z Mielca i powiatu!

MUD istnieje już 5 lat i cieszy się nieustająco znakomitą opinią. Zapraszamy na nasz Uniwersytet dzieci z Mielca i powiatu mieleckiego urodzone w latach 2000-2010.

Zajęcia, wzorowane na wykładach i warsztatach akademickich, odbywają się w soboty, dwa razy w miesiącu i trwają ok. 2 godz. Rok akademicki MUD jest podzielony na dwa semestry – zimowy i letni. W poprzedniej odsłonie projektu nasi studenci wzięli udział w kilkunastu wykładach i warsztatach, które poszerzały wiedzę z wielu dziedzin wiedzy, m. in. z zakresu nauk przyrodniczych, psychologii, kultury, sztuki, fizyki, literatury, archeologii, geologii i astronomii. Podsumowaniem zajęć była wycieczka.   

Rekrutacja zostanie przeprowadzona w dniach od 10 do 17 września 2018 r.  

Zgłoszenia dokonuje się poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rekrutacyjnego  i przesłanie go w  podanych wyżej ramach czasowych w wersji elektronicznej na adres e-mail: [email protected]. Informacja o wpisaniu na listę studentów MUD zostanie przesłana pocztą elektroniczną na adres e-mail zgłaszającego.

Harmonogram zajęć, regulamin Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego i wysokość opłaty semestralnej podawane są na stronie internetowej www.uniwersytetdzieci.mielec.pl.

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja