W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Kultura i nauka

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza dzieci z Mielca i powiatu!

MUD istnieje już 5 lat i cieszy się nieustająco znakomitą opinią. Zapraszamy na nasz Uniwersytet dzieci z Mielca i powiatu mieleckiego urodzone w latach 2000-2010.

Zajęcia, wzorowane na wykładach i warsztatach akademickich, odbywają się w soboty, dwa razy w miesiącu i trwają ok. 2 godz. Rok akademicki MUD jest podzielony na dwa semestry – zimowy i letni. W poprzedniej odsłonie projektu nasi studenci wzięli udział w kilkunastu wykładach i warsztatach, które poszerzały wiedzę z wielu dziedzin wiedzy, m. in. z zakresu nauk przyrodniczych, psychologii, kultury, sztuki, fizyki, literatury, archeologii, geologii i astronomii. Podsumowaniem zajęć była wycieczka.   

Rekrutacja zostanie przeprowadzona w dniach od 10 do 17 września 2018 r.  

Zgłoszenia dokonuje się poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rekrutacyjnego  i przesłanie go w  podanych wyżej ramach czasowych w wersji elektronicznej na adres e-mail: [email protected]. Informacja o wpisaniu na listę studentów MUD zostanie przesłana pocztą elektroniczną na adres e-mail zgłaszającego.

Harmonogram zajęć, regulamin Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego i wysokość opłaty semestralnej podawane są na stronie internetowej www.uniwersytetdzieci.mielec.pl.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa