W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Materiały video Wywiady

Mielecka Strefa Kobiet [FOTO, VIDEO]

Miniony weekend obfitował w mnóstwo wydarzeń zorganizowanych dla Pań z okazji ich święta w Bibliotece przy ul. Kusocińskiego 2. Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Mieleckiej Strefy Kobiet odbyły się w sobotę i niedzielę, 7-8 marca 2020 r. i objęte były patronatem Prezydenta Miasta Mielca.

Świętowanie Dnia Kobiet w Bibliotece obfitowało w szereg spotkań i atrakcji przeznaczonych dla kobiet. Niezwykłym powodzeniem cieszyły się warsztaty stylizacji ubioru. Jakub Smoleń podpowiadał kobietom arkana doboru ubioru z uwzględnieniem sylwetki, typu urody itd.

Panie miały możliwość wykonania makijażu i fachowego poradnictwa od wizażystek z Mary Kay; konsultacji specjalistów żywienia z Centrum Dietetycznego Projekt zdrowie. Prozdrowotnych konsultacji udzielali lekarze dermatolodzy w ramach Profilaktyki raka piersi, szyki macicy i skóry. W zakresie zdrowia psychicznego odbyły się warsztaty Ilony Bajorek Jak być szczęśliwą kobietą.

Nie zabrakło tematyki bezpieczeństwa osobistego w prelekcji i pokazie sztuk walki w wykonaniu policjantów KP Policji w Mielcu czy malarskich refleksji Magdaleny Smolis i Aleksandry Sokół.

Niezwykłym powodzeniem cieszył się taniec zumby w wykonaniu trenerki z Calypso Mielec.  Wprawił on uczestników w wyśmienity humor, podobnie jak konkurs makijażu w wykonaniu Zastępcy Prezydenta Miasta Mielca, Pawła Pazdana oraz mieleckich sportowców.

Trzeba przyznać, że Panowie spisali się na medal.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa