W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Galerie

Mieleckie Dni Seniora [FOTO]

Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wspólnie ze Stanisławą Rzeźnik – Przewodniczącą Mieleckiej Rady Seniorów rozpoczęli w piątek 4 października organizowanie już po raz czwarty w naszym mieście Mieleckie Dni Seniora – 2019.

Równocześnie w sali widowiskowej SCK odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Tegoroczne obchody Mieleckich Dni Seniora potrwają do 10 października. Zakończy je uroczysta gala na której nastąpi prezentacja najaktywniejszych seniorów w rytmie tańca „Od juniora do Seniora”. W programie obchodów znalazła się m.in. wystawa osiągnięć artystycznych seniorów, dzień twórczości literacko-poetyckiej seniorów i sportowa spartakiada.

Celem organizacji tego  wydarzenia jest pobudzenie mieleckich seniorów do aktywnego trybu życia i pokazanie im jak ciekawie, pożytecznie, aktywnie i twórczo można żyć w Mielcu. Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski w swoim wystąpieniu dziękował wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniają się do organizacji święta seniorów w naszym mieście.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Derby Podkarpacia bez sensacji. Rysice Rzeszów – ITA Tools Stal Mielec 3:0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Bieg Wilczym Tropem 2024 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Zderzenie na drodze Mielec – Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa