W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Imprezy masowe i koncerty Informacje

Mieleckie obchody Święta Policji [FOTO]

W piątek (22 lipca) o godz. 11:00 w Parku Oborskich odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji. Podczas uroczystości mundurowi odebrali wyróżnienia oraz akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Mieleccy policjanci rozpoczęli świętowanie w piątek przed południem. Była to okazja do refleksji nad trudną i pełną poświęceń pracą na rzecz obywateli, ale również do podziękowań: „Pragnę podziękować moim policjantom. To ich profesjonalizm i zaangażowanie sprawia, że mieszkańcy czują się bezpiecznie, a miasto i powiat są przyjaznym miejscem” – mówił Tomasz Grazda, komendant mieleckiej policji.

W swoim przemówieniu Grazda podkreślił również, że służba to okres nie tylko wielu wyzwań, ale też czas szczególnego poświęcenia, wielu wyrzeczeń i gotowości niesienia pomocy z narażeniem własnego życia i zdrowia. Funkcjonariusze muszą stawiać czoła coraz to trudniejszym zadaniom, ze względu na obecnie panującą sytuację w kraju i na świecie.

Podczas dzisiejszej uroczystości nie zabrakło nadania wyróżnień i wręczenia awansów dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Jesteśmy wdzięczni policjantom za to, że każdego dnia są gotowi zaryzykować swoje bezpieczeństwo, aby dawać bezpieczeństwo innym.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa