W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Mieleckie policjantki w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK

W spotkaniu zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną SCK w Mielcu wzięły udział policjantki, które miały okazje porozmawiać o bezpieczeństwie i przybliżyć pracę policjanta. Spotkanie zostało zarejestrowane w formie video, a następnie zostanie opublikowane na fanpage biblioteki, gdzie pracownicy spotykają się wirtualnie z czytelnikami oraz mieszkańcami Mielca.

Spotkanie, zorganizowane przez Katarzynę Dudek-Demidowską, Joannę Surman oraz Martę Nowakowską, które są pracownicami Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK było poświęcone nowej publikacji dla dzieci, która opisywała zawód policjanta. Rozmowa pracownika biblioteki z policjantkami została zarejestrowana na video, które zostanie opublikowane na profilu biblioteki na portalu społecznościowym.

Podczas spotkania policjantki miały okazję opowiedzieć o swojej pracy oraz o tym, w jaki sposób policjanci dbają o bezpieczeństwo najmłodszych prowadząc działania profilaktyczne. Nie zabrakło zapytania o środki przymusu bezpośredniego, sposób ich użycia a także kwestie ciekawych interwencji policyjnych.

Każda forma spotkania, które ma przekaz profilaktyczny skierowany do dzieci jest bardzo ważna w tworzeniu całego systemu profilaktyki, jaką na terenie powiatu starają się wdrażać mieleccy policjanci.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa